O nas

Nasza firma zajmuje się montażem systemów klimatyzacji już od 2004 r. Przez lata działalności zdobyliśmy duże doświadczenie, które zapewnia nam możliwość kompleksowej obsługi nawet najbardziej wymagających klientów. Podążamy za wszystkimi nowościami technologicznymi związanymi z klimatyzacją, by oferować najnowocześniejszy sprzęt.

W ramach naszej oferty proponujemy Państwu dostawę i montaż klimatyzatorów do domu oraz firmy, a także ich naprawę, serwis i konsultacje techniczne. Używamy tylko oryginalnych części zamiennych do klimatyzatorów. Nasi serwisanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i w ramach serwisu sprawią, by sprzęt prawidłowo użytkowany działał jak najdłużej.

Decydując się na współpracę z nami, macie Państwo zagwarantowany komfort od momentu wykonania przez nas projektu systemu klimatyzacji (klimatyzatory split, multi-split, VRF), poprzez dobór odpowiednich wydajnościowo i estetycznie urządzeń, aż do chwili ich zamontowania i uruchomienia.

Nasi wykwalifikowani i wyposażeni w odpowiednie uprawnienia pracownicy sprawnie i czysto wykonują wszystkie klimatyzacje tak, aby Klienci nie odczuwali niedogodności przy inwestowaniu w komfort własnego samopoczucia.

Oferowane przez naszą firmę klimatyzatory (ścienne, kasetonowe, kanałowe, przypodłogowe, podsufitowe, typu konsola, chillery, pompy ciepła, klimakonwektory, agregaty wody lodowej) posiadają certyfikaty efektywności energetycznej i znak bezpieczeństwa, spełniają wszelkie normy zgodnie z wymaganiami dyrektyw UE.

 

Korzystając z naszych usług, mają Państwo pewność, że świeże, chłodne powietrze na stałe zagości u Państwa w domu lub biurze. Dbamy o właściwy instruktaż, aby każdy zamontowany przez nas klimatyzator działał bez zastrzeżeń i zapewniał komfort i odświeżał pomieszczenie.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz. Wprowadzimy dobry klimat do Twojego domu i Twojej firmy!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now